vyberte jazyk Česky Německy Italsky Anglicky Polsky
Hlavní foto

O firmě

Jsme rádi, že jste navštívili stránky společnosti SILESIA TRANS s.r.o. Její vznik se datuje od 22.4.1998, kdy byla oficiálně zapsána do obchodního rejstříku. Ve svých počátcích to byly především zprostředkovatelské aktivity – mezinárodní zasilatelství, a když 5.8.1999 získala licenci na provozování silniční motorové dopravy, tato činnost se stala její hlavní podnikatelskou aktivitou.

Jak již napovídá samotný název, působiště firmy se nachází v oblasti Euroregionu Slezsko. Většina jejích klientů patří do této oblasti, i když její vliv toto území daleko přesahuje. Postupem času se stabilizovalo její zaměření na přepravu zásilek do Itálie a zpět, z čehož se vyvinula dnešní podoba sběrné služby na trase Polsko – ČR – Rakousko – Slovinsko – Itálie.

V první fázi sloužila jejim potřebám vozidla tuzemské výroby značky AVIA, ale brzy byla nahrazena spolehlivějšími stroji značky DAF a IVECO. Dnes společnost provozuje celkem 7 vozidel nejrůznější kategorie, aby byla schopna uspokojit jakékoliv potřeby svých klientů. Samozřejmostí je pojištění vozidel i přepravovaného nákladu a také nepřetržité sledování realizovaných zakázek za účelem maximální bezpečnosti zboží a dodržení dodacích termínů.

Naše přednosti tedy jsou:

Zpět na hlavní stranu